افزایش دما در بیشتر نقاط ایران

مدیرکل پیش بینی و سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه دوم تیر تا اواخر هفته در بیشتر نقاط کشور افزایش دما پیش بینی می گردد. همچنین امروز در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مرکزی، تهران، قزوین، البرز و شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و غبار خواهیم داشت.

افزایش دما در بیشتر نقاط ایران

به گزارش ایسنا، احد وظیفه گفت : بر اساس آخرین خروجی مدل های سازمان هواشناسی، امروز (شنبه اول تیر) در برخی مناطق شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: فردا (یکشنبه دوم تیر) در ارتفاعات البرز شرقی، واقع در استان های گلستان، شرق مازندران، سمنان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که از روز دوشنبه (سوم تیر) تا اواخر هفته در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب دور از انتظار نیست، گفت: از فردا تا اواخر هفته در قالب مناطق کشور افزایش دما پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه از امروز (اول تیر) تا اواسط هفته در بخش هایی از شرق به ویژه منطقه زابل، شمال شرق و جنوب شرق کشور، وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و غبار پیش بینی می گردد.

این کارشناس سازمان هواشناسی تاکید نمود: امروز (شنبه اول تیر) در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مرکزی، تهران، قزوین و البرز در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک خواهیم داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که امشب هوای تهران صاف تا کمی ابری خواهد بود، گفت: پیش بینی می گردد که فردا (دوم تیر) هوای تهران صاف تا کمی ابری و در بعد از ظهر همراه با وزش باد باشد. دمای تهران در این روز در گرم ترین نقطه 38 درجه سانتی گراد و در خنک ترین نقطه به 26 درجه سانتیگراد می رسد. همچنین پس فردا (دوشنبه سوم تیر) آسمان تهران صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد با بیش ترین و کم ترین دمای 39 و 27 درجه سانتی گراد خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "افزایش دما در بیشتر نقاط ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش دما در بیشتر نقاط ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید