با پاتوسی در حال مذاکره هستیم، دروازه بان خارجی نمی خواهیم

به گزارش خبرنگاران، کامران منزوی درباره آخرین وضعیت باشگاه استقلال، پرونده پروئیچ، جذب دائمی آیاندا پاتوسی، احتمال حضور دروازه بان خارجی و درخواست استراماچونی برای جذب مهاجم خارجی صحبت هایی انجام داد که مشروح آن در ادامه می آید:

با پاتوسی در حال مذاکره هستیم، دروازه بان خارجی نمی خواهیم

پرونده پروئیچ

وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال، وزارت خارجه و مدیرعامل استقلال همه متفق القول و متحد وارد این قضیه شده اند. خدا را شکر هفته گذشته آقای تاج رایزنی هایی را با فیفا انجام داد و نماینده ای اعزام شد. امیدواریم ظرف امروز و فردا دو، سه مشکل همزمان حل گردد. اول مشکل ما و پروئیچ و دوم مشکل فدراسیون بابت وصول مطالبات و پرداخت هزینه مربیانش.

احتمال کسر امتیاز؟

وقتی می گویید 99 درصد انجام می گردد، امکان دارد یک درصد آن کار را منتفی کند. امیدواریم تا دو هفته ای که وقت داریم این مشکل را حل کنیم.

اردوی ترکیه

قرار بود در قالب قرارداد انتقال صیادمنش به باشگاه فنرباغچه این اردو را در کمپ این باشگاه برگزار کنیم ولی باید تا قبل از سوم تیر به این کمپ می رفتیم. متاسفانه به این مهلت نرسیدیم. موافقت های شورای برون مرزی باید گرفته گردد و تیم به زودی اعزام می گردد.

وینفرد شفر؟

در این پرونده شامل محرومیت نخواهیم شد ولی آقای فتحی در حال رایزنی برای مسائل اقتصادی است. قراردادی که شفر با باشگاه بنی یاس بسته است، دست فتحی را بالاتر گرفته است. نباید بگذاریم مشکلاتی که قبلی ها برای فوتبال پیش آورده اند، ایجاد گردد. امیدواریم مربی ای که دو سال برای ما زحمت کشیده است به صورت مسالمت آمیز از استقلال جدا گردد.

جدایی قربانی و دستیار ایرانی برای استراماچونی؟

آن طرح درست بود ولی شاید پیروز قربانی جایگاهی که برایش تعریف شده بود، شایسته خودش ندانست. شاید حق هم با او بود. باید اجازه بدهیم شناخت استراماچونی بیشتر گردد و آرام آرام اگر دستیار ایرانی و بازیکنی خواست به تیم اضافه می گردد.

اعلام وضعیت پاتوسی

مرتب اخباری می آید که این بازیکن رفت. باشگاه کماکان در حال مذاکره است ولی اولویت، حیات باشگاه است. اگر مشکل پروئیچ حل نگردد حتی نمی توانیم قرارداد بازیکنان جدید را ثبت کنیم چون پنجره جابجایی بسته می گردد. بعد از حل این مشکل به مسائل دیگر می رسیم.

جذب مهاجم خارجی

نکته دوم جذب بازیکنان جدید است. خیلی از بازیکنان جوان هستند که ابراز تمایل نموده اند به استقلال بیایند که عزیز ما هستند ولی استراماچونی می گوید بگذارید تیم را بشناسم و سپس اسم بازیکنان را در اختیارم قرار بدهید. مسئله بازیکن جدید می ماند به نظر استراماچونی. وی گفت با توجه به ضعف های سال گذشته مهاجم تمام نماینده خارجی بیاوریم که هنوز هم گزینه ای را معرفی ننموده است. بعد از معرفی به آقای فتحی کار را پیگیری می نمایند.

دروازه بان خارجی؟

دروازه بان دوم استقلال خارجی نخواهد بود. رای من منفی است و اجازه نمی دهیم دروازه بان خارجی بیاید. تجربه تلخی در اینباره داریم. جوانانی در کشور داریم حتی در تیم امید خودمان یعنی آقای نوراللهی که به آینده اش امیدواریم و دلیلی ندارد پول بی زبان را به یک دروازه بان خارجی بدهیم که می دانیم حسینی میدانی به آن نمی دهد.

پول انتقال تیام و حسینی چه شد

از ترابوزان اسپور بابت انتقال مجید حسینی مبلغ کمی می خواهیم. پول باشگاه عجمان هم مسئله ای ندارد. از پول انتقال مامه تیام باید 25 درصد به استقلال می رسید ولی نرسید. آقای فتحی در حال پیگیری است و قطعاً وصول می گردد. درباره فنرباغچه هم باید ابتدا آی. تی. سی صیادمنش صادر گردد تا پول باقیمانده را بگیریم و تیم آرامشی بگیرد. از طرفداران خواهش می کنم به کادر اجرایی باشگاه اعتماد نمایند. آنها با دست خالی زحمت می کشند. گاهی اوقات فشارها بیش از حد است. ان شاءالله این امان را بدهند تا همکارانمان کارشان را انجام بدهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با پاتوسی در حال مذاکره هستیم، دروازه بان خارجی نمی خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با پاتوسی در حال مذاکره هستیم، دروازه بان خارجی نمی خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید