رحیمی: برای المپیک جوانان 49 سهمیه کسب کردیم، کادر سرپرستی 7 مهرماه اعزام می گردد

اصغر رحیمی، سرپرست کاروان ایران در المپیک جوانان گفت: آخرین سهمیه های المپیک جوانان در آرژانتین بسته گردیده و ما 49 سهمیه کسب کردیم.

رحیمی: برای المپیک جوانان 49 سهمیه کسب کردیم، کادر سرپرستی 7 مهرماه اعزام می گردد

اصغر رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص تعداد سهمیه های ایران در المپیک جوانان در آرژانتین گفت: آخرین سهمیه های توزیع بسته گردیده و ما 49 سهمیه کسب کردیم. بسکتبال 3 در 3 دختران با 4 نفر و شنا، شمشیربازی و بوکس هر کدام با یک نفر به سهمیه های ایران اضافه شدند. هفته آینده در جلسه ستاد احتمالا موضوع المپیک جوانان هم مطرح می گردد و با فرض اعزام هر 49 نفر کار خود را انجام می دهیم، اینکه چند نفر کم گردد در جلسه ستاد عالی تصمیم گیری می گردد.

وی در خصوص جلسه با سرپرستان نیز گفت: به دلیل محدودیت کادر، مربی سرپرست داریم و به جز فوتسال که سرپرست جدا از سرمربی است در سایر رشته ها یک نفر به عنوان سرپرست و مربی اعزام می گردد. در هفته آینده جلسه ای چند ساعته با سرپرستان خواهیم داشت چرا که نقش سرپرستان بسیار مهم است.

سرپرست کاروان ایران در المپیک جوانان در خصوص تاریخ اعزام ها یادآور شد: بلیت ها توسط IOC تهیه گردیده است و کادر سرپرستی 7 مهر و دو گروه دیگر 9 و 11 مهر ماه اعزام می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رحیمی: برای المپیک جوانان 49 سهمیه کسب کردیم، کادر سرپرستی 7 مهرماه اعزام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیمی: برای المپیک جوانان 49 سهمیه کسب کردیم، کادر سرپرستی 7 مهرماه اعزام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید