شگفتی کامل شد، شهرداری گرگان حریف نفت در فینال لیگ بسکتبال

تیم شهرداری گرگان با کسب سومین پیروزی مقابل تیم شیمیدر تهران در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال، حریف نفت در فینال این رقابت ها شد.

شگفتی کامل شد، شهرداری گرگان حریف نفت در فینال لیگ بسکتبال

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های ایران، تیم شهرداری گرگان با کسب سومین پیروزی مقابل شیمیدر تهران، به عنوان دومین تیم راهی فینال این مسابقات شد تا حریف نفت آبادان در این مرحله باشد.

از ساعت 16 امروز (آدینه) 30 فروردین ماه 1398 تیم شهرداری گرگان و شیمیدر تهران برای چهارمین بار در مرحله نیمه نهایی لیگ مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با حساب 74 - 60 به سود گرگانی ها انتها یافت تا با خلق دومین شگفتی، شاگردان کلاسنگیانی راهی فینال لیگ برتر بسکتبال شوند. نتایج چهار کوارتر این بازی به توضیح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: 18 - 17 شهرداری گرگان

کوارتر دوم: 16 - 11 شهرداری گرگان

کوارتر سوم: 17 - 14 شهرداری گرگان

کوارتر چهارم: 23-18 شهرداری گرگان

درو درغوکاسیان با کسب 21 امتیاز برای تیم شیمیدر تهران امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. در تیم شهرداری گرگان نیز امیر صدیقی و پری پتی نیز هر کدام 20 امتیاز را برای تیم خود کسب کردند.

نتایج چهار بازی این دو تیم در مرحله نیمه نهایی:

بازی اول: شیمیدر تهران 73 - 74 شهرداری گرگان

بازی دوم: شیمیدر تهران 92 - 68 شهرداری گرگان

بازی سوم: شهرداری گرگان 81 - 64 شیمیدر تهران

بازی چهارم: شهرداری گرگان 74 - 60 شیمیدر تهران

به این ترتیب با اعلام زمان بازی فینال از سوی سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال، دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان باید در فینال رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر بروند. این مرحله از رقابت ها نیز به صورت سه برد از پنج بازی خواهد بود و هر تیمی که بتواند در سه بازی حرف خود را شکست دهد، عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شگفتی کامل شد، شهرداری گرگان حریف نفت در فینال لیگ بسکتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفتی کامل شد، شهرداری گرگان حریف نفت در فینال لیگ بسکتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید