عاقبت دوچرخه سوار بی منطق در خیابان!

به گزارش وبلاگ خودمونی، دوچرخه سوار بی منطقی که پس از تصادف در خیابان با وجود مقصر بودن طلبکار بود به سزای عملش رسید.

عاقبت دوچرخه سوار بی منطق در خیابان!

به گزارش خبرنگار، کم نیستند رانندگانی که با وجود مقصر بودن در تصادف رانندگی نقش طلبکار را بازی می نمایند. این رانندگان پس از تصادف به راننده مقابل پرخاش نموده و کوشش می نمایند با ایجاد غوغا خود را بی تقصیر جلوه دهند. مانند اقدام عجیب زن دوچرخه سوار اهل گوانگ دونگ چین که با وجود مقصر بودن در تصادف با دوچرخه سوار دیگر چنین نقشی را بازی کرد.

برخورد جالب راننده زن با یک راننده بی فرهنگ! + فیلم

زن دوچرخه سوار در حالی که در جهت اشتباه در خیابان مشغول رانندگی بود پس از تصادف با مرد دوچرخه سوار، با یک چتر به او حمله ور شد. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می کشد. در ابتدای این ویدئو این زن در حالی که در جهت اشتباه خیابان در حال دوچرخه سواری است دیده می گردد که ناگهان از روبرو دوچرخه سوار دیگری که در جهت درست در حرکت بوده است از راه می رسد و با این زن تصادف می نماید.

در این ویدئو مشاهده می گردد پس از تصادف این زن ناگهان با چتر خود به دوچرخه سوار مرد حمله ور شده و چند ضربه به سر او وارد می نماید. مرد جوان که از اقدام زن دوچرخه سوار متحیر شده است بلافاصله از دوچرخه پیاده می گردد و او را زیر مشت و لگد می گیرد. انتها یک شاهد عینی از راه می رسد و مانع ادامه درگیری می گردد.

انتشار این ویدئو در یکی از شبکه های اجتماعی در چین با واکنش کاربران همراه بود. بسیاری از کاربران بدون هیچ همدردی ای این زن را سزاوار آنچه برایش رخ داد دانستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عاقبت دوچرخه سوار بی منطق در خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاقبت دوچرخه سوار بی منطق در خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید