عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا

عکسی که مردیت اوشیا در حاشیه جشنواره ریشه های نیمبین در نیوولز جنوبی در استرالیا گرفته و به گردشگری آهسته اشاره می کند را ببینید.

عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا

خبرنگاران: نیمبین، روستایی در منطقه رودهای شمالی در نیوولزجنوبی استرالیا است. همه ساله جشنواره موسیقی در این روستا در سبک های موسیقایی آمریکانا، اولد بلوز، آلت-کانتری و موسیقی سنتی برگزار می شود.

همچنین جشنواره ریشه های نیمبین (Nimbin Roots festival) میزبان کارگاه هایی درباره فلسفه، یوگا و پِرماکالچر است. پرماکالچر، نوعی نظام اجتماعی است که برپایه اصول کشاورزی و احترام به طبیعت بنیان گذاشته می شود.

این عکس، یک چادر سرخ پوستی نیمبینی را با تابلوی آهسته برو نشان می دهد. این تابلو به جنبش گردشگری آهسته اشاره دارد. جنبش گردشگری آهسته (Slow Tourism) درمقابل گردشگری سریع (Fast Tourism) قرار گرفته است و مردم را تشویق می کند به جای بازدید از چند مکان در مدتی کوتاه (برای مثال، چند کشور یا شهر در مدت 10 روز)، فقط از یک مکان بازدید کنند، بین مردم زندگی کنند و با تنوع غذایی و فرهنگ آن مکان خاص آشنا شوند.

جنبش گردشگری آهسته درپی جنبش غذای آهسته به وجود آمد. غذای آهسته با هدف مبارزه از غذای سریع (Fast Food) و دفاع از تنوع غذایی فرهنگ های مختلف راه افتاد.

منبع: چمدان

به "عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید