فوتبال دنیا، لیونل مسی و 4 بازیکن یوونتوس در تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا

فوتبال دنیا – لیونل مسی و چهار بازیکن از تیم فوتبال یوونتوس در تیم منتخب نخستین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتند.

فوتبال دنیا، لیونل مسی و 4 بازیکن یوونتوس در تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش خبرنگاران، با انتها بازی های هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا، تیم منتخب این هفته از رقابت ها اعلام شد که در این تیم، یوونتوس با چهار بازیکن بیشترین تعداد نماینده را دارد.

یوونتوس در این هفته در دیداری که پس از اخراج مستقیم کریستیانو رونالدو بیش از یک ساعت 10 نفره بازی می کرد، میزبان اسپانیایی اش را با دو گل میرالم پیانیچ و با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

پیانیچ اما تنها یکی از چهار بازیکن یوونتوسی هفته اول تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپاست و سه هم تیمی او وویچخ شزنی (دروازه بان) که پنالتی دنی پارخو را مهار و کلین شیت کرد، ژوائو کانسلو (دفاع راست) و لئوناردو بونوچی (مدافع میانی) هم در این تیم حضور دارند.

در حالی که کریستیانو رونالدو شب کابوس واری را تجربه کرد، رقیب اصلی او، لیونل مسی در اولین بازی اروپایی این فصل خود هت تریک کرد و بیشترین سهم را در پیروزی تیمش مقابل پی اس وی آیندهوون داشت. به این ترتیب همان طور که انتظار می رفت، مسی هم در ترکیب تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان نهاده شد.

ترکیب تیم منتخب هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 19-2018 به توضیح زیر است:

شزنی (یوونتوس - 12 امتیاز) ، ژوائو کانسلو (یوونتوس - هشت امتیاز)، داوید آلابا (بایرن مونیخ - 9 امتیاز)، لئوناردو بونوچی (یوونتوس - هشت امتیاز)، نیکلاس تاگلیافیکو (آژاکس -17 امتیاز)، مارسلو (رئال مادرید - 9 امتیاز)، نیکلا ولاسیچ (زسکا مسکو - 10 امتیاز)، میرالم پیانیچ (یوونتوس - 13 امتیاز)، پل پوگبا (منچستریونایتد - 16 امتیاز)، لیونل مسی (بارسلونا - 14 امتیاز) و میشاییل کرمنسیچ (ویتوریا پلژن - 10 امتیاز).

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لیونل مسی و 4 بازیکن یوونتوس در تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لیونل مسی و 4 بازیکن یوونتوس در تیم منتخب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید