قاسم پور و ساروی به فینال راه یافتند، حیدری در گروه بازنده ها

به گزارش وبلاگ خودمونی، به گزارش خبرنگاران، در انتها دور مقدماتی پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی جام جایزه بزرگ گرجستان کامران قاسم پور و محمدهادی ساروی به دیدار فینال رسیدند. نتایج نمایندگان کشورمان که از ظهر امروز مسابقات خود را در شهر تفلیس برگزار کردند به توضیح زیر است:

قاسم پور و ساروی به فینال راه یافتند، حیدری در گروه بازنده ها

کشتی آزاد:

در وزن 86 کیلوگرم کامران قاسم پور در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر از سد عباس اف از آذربایجان گذشت. وی در دور بعد نیز ساندرو امیناشویلی از گرجستان را با نتیجه 11 بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قاسم پور در این مرحله مقابل تارزان مایسورادزه از گرجستان با نتیجه 8 بر یک به پیرروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار به مصاف حاجی مراد ماگومدسعیداف از آذربایجان می رود.

کشتی فرنگی:

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر 5 از سد الکسی لودیا از گرجستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 6 بر یک اوزور ژوزوبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. ساروی در دیدار فینال به مصاف اورخان نوریف از آذربایجان می رود.

علی اکبر حیدری دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه 5 بر یک مغلوب اورخان نوریف از آذربایجان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال باشد وی نیز به گروه بازنده ها رفت تا کار خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک پارسا نظری دیگر نماینده کشورمان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر و ضربه فنی مغلوب کاندلاکی از آذربایجان شد. و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، قوره جیلی و نظری از دور رقابت ها کنار رفتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قاسم پور و ساروی به فینال راه یافتند، حیدری در گروه بازنده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم پور و ساروی به فینال راه یافتند، حیدری در گروه بازنده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید