معاون رئیس جمهوری مهمان ویژه افتتاحیه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران

دکتر علی اصغر مونسان، معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در مراسم افتتاحیه جشنواره کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران حضور خواهد داشت.

معاون رئیس جمهوری مهمان ویژه افتتاحیه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در افتتاحیه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران حضور خواهد داشت.

جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران حاصل ماه ها اقدامات کارشناسی و نشست های تخصصی است، این جشنواره رویدادی تعاملی و مشترک از سوی استانداری، اداره کل میراث فرهنگی و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه است که مورد استقبال ویژه مردم کرمانشاه قرار گرفته است.

کرمانشاه در این جشنواره از تاریخ سوم تا دهم فروردین میزبان 10 گروه ملی و 5 گروه بومی است که آیین های نوروزی مناطق خود را در 15 نقطه شهر هر روز به نمایش می گذارند.

در مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی که روز شنبه سوم فروردین در محوطه تاریخی و فرهنگی تاق بستان برگزار خواهد شد، نظام اسلامی مجری برنامه صبح بخیر ایران حضور دارد و دکتر بهرام کلهرنیا و داریوش ارجمند نیز به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

در روز مراسم افتتاحیه، ورودی تاق بستان رایگان است.

منبع: میراث آریا

به "معاون رئیس جمهوری مهمان ویژه افتتاحیه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون رئیس جمهوری مهمان ویژه افتتاحیه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید