کاربران آمریکایی نسبت به حفره موجود در محصولات اپل اعتراض ندارند

به گزارش وبلاگ خودمونی، قاضی آمریکایی گفت هیچ کاربری در آمریکا به فناوری ناچ موجود در محصولات اپل اعتراض ندارد.

کاربران آمریکایی نسبت به حفره موجود در محصولات اپل اعتراض ندارند

به گزارش خبرنگار ، شرکت اپل از زمان عرضه گوشی آیفون X فناوری ناچ را در نمایشگر های گوشی های خود اضافه نمود. عرضه این فناوری در سال 2017 تحولی در صنعت تلفن های همراه هوشمند بود و توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند. حال بسیاری از شرکت های دنیا با الگوبرداری از اپل و اجرای ایده هایی جالب، نمایشگر های خاصی را با ناچ اختصاصی طراحی می نمایند.

اضافه شدن لوگوی درخشان به آیفون های آینده اپل + تصویر

اخیرا بعضی از کاربران فناوری ناچ را باعث کاهش زیبایی نمایشگر گوشی و ایجاد مزاحمت در هنگام مشاهده تصویر قابل نمایش در گوشی دانستند. در پاسخ به این نقدها یکی از مقام های قضایی آمریکا گفت: در این کشور هیچ کس نسب به فناوری ناچ در صفحه نمایش دستگاه های مختلف اپل اعتراضی ندارد.

ناچ موجو در دستگاه های اپل دردسر یا عاملی برای فروش بیشتر آیفون؟

صحبت های این قاضی آمریکایی در حالی مطرح می گردد که بعضی از رسانه های این کشور، در ماه دسامبر سال گذشته از شکل گیری پرونده شکایتی مبنی بر اعتراض بعضی از کاربران iPhone X، iPhone XR، iPhone XS و iPhone XS Max به شکاف یا همان ناچ موجود در این گوشی ها خبر دادند. با اینکه جزئیات زیادی از این شکایت برای عموم منتشر نشد، ولی بعضی از کاربران مدعی هستند ناچ گوشی های آیفون تا حدودی در عملکرد صحیح صفحه نمایش این دستگاه ها اختلال ایجاد نموده است و پس از مدتی استفاده از گوشی، نگاه کردن به صفحه نمایش را آزار دهنده می نماید.

تعدادی از کارشناسان فناوری معتقدند شکاف موجود در بالای نمایشگر، سبب شده است اپل تعداد پیکسل های موجود در صفحه نمایش را کاهش دهد و در نتیجه کیفیت تصویر را پایین بیاورد. علاوه بر کیفیت تصویر، اندازه صفحه نمایش نیز کوچک تر می گردد، ولی سازنده هم چنان ابعادی غیرواقعی را برای گوشی اعلام می دهد.

تاکنون هیچ کدام از اتهامات مطرح شده بر علیه اپل به اثبات نرسیده است. در صورت اثبات صحبت های مطرح شده در خصوص گوشی های آیفون، شرکا اپل با دردسر بزرگی روبرو خواهد شد و مطمئنا بر روی میزان محبوبیت این شرکت حتی در آمریکا نیز تاثیر می گذارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کاربران آمریکایی نسبت به حفره موجود در محصولات اپل اعتراض ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاربران آمریکایی نسبت به حفره موجود در محصولات اپل اعتراض ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید