کمالوند: می خواهیم اولین 3 امتیازمان را از سایپا بگیریم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است تیمش می تواند در دیدار برابر سایپا سه امتیاز بازی را بدست آورد.

کمالوند: می خواهیم اولین 3 امتیازمان را از سایپا بگیریم

به گزارش خبرنگاران، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا اظهار کرد: امیدواریم فردا بازی خوبی برابر سایپا داشته باشیم. سایپا تیم تهاجمی و رو به جلو است. نسبت به بازی قبل دستمان باز است چون همه بازیکنان را در اختیار داریم و امیدواریم بتوانیم اولین سه امتیاز را فردا به دست بیاوریم.

وی درباره قرعه کشی جام حذفی هم گفت: من دوست دارم بازی های حذفی را جدی بگیریم اما مشکل این است که طی 14 روز باید 4 بازی انجام بدهیم. این برای ما سنگین است چون ما مثل پرسپولیس و استقلال دستمان روی نیمکت باز نیست. با این حال جلسه ای برگزار می کنیم و در اینباره تصمیم می گیریم.

کمالوند در ادامه درباره اینکه آیا اعتراضش به داوری به خاطر دیدار برابر ذوب آهن، تاثیری هم داشته یا خیر، گفت: ما تلاش کردیم از مجاری قانونی اقدام کنیم و به جامعه داوری احترام بگذاریم. داوران قشر زحمتکش عادلی هستند و اگر اشتباهی می شود، سهوی است. برای حمایت از داوری درست این است همه قانونی پیش بروند. البته اعتراض به داوری درست نیست و من علاقه ندارم این کار را انجام بدهم. هفته قبل کادر فنی گل گهر سیرجان بی جهت به داوری اعتراض کردند و باعث بروز حاشیه در بازی شدند.

او در پاسخ به این سوال که آیا از تیم پارس جنوبی جم بازیکنی به تیم ملی دعوت می شود یا خیر، گفت: امیدوارم در تیم ملی پوش داشته باشیم. 3 یا 4 بازیکن ما لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند و فکر می کنم از تیم ما بازیکن به تیم ملی دعوت شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کمالوند: می خواهیم اولین 3 امتیازمان را از سایپا بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: می خواهیم اولین 3 امتیازمان را از سایپا بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید