گوشی تاشو سامسونگ در آمریکا به بن بست خورد

به گزارش وبلاگ خودمونی، همانطور که به خاطر دارید سامسونگ در فوریه گذشته بود که گوشی گلکسی فولد را معرفی کرد اما وقتی نمونه هایی از آن را برای نقدنویسان و خبرنگاران ارسال کرد بسیاری از دستگاه ها دچار ترک و شکستگی شدند.

گوشی تاشو سامسونگ در آمریکا به بن بست خورد

به خاطر نیز سامسونگ عرضه این گوشی تاشو به بازار را به تعویض انداخت اما هنوز هم که هنوز است معین نشده گلکسی فولد 2000 دلاری دقیقا چه زمانی در اختیار مشتریانش قرار میگیرد.

در نامه AT&T به مشتریانش آمده است:

متاسفانه سامسونگ عرضه گلکسی فولد را به تعویق انداخته و این یعنی ما نمی توانیم گوشی را به دستتان برسانیم و به همین خاطر مجبوریم که پیش سفارش شما را لغو کنیم.

چندی پیش وبسایت بست بای نیز کلیه پیش سفارش ها برای این گوشی را لغو کرد و یک هدیه کارت صد دلاری را در کنار ودیعه پرداخت شده به مشتریانش داد.

خریداران علاوه بر وجه پرداختی یک کارت هدیه صد دلاری هم بابت تاخیر دریافت می نمایند

پیشتر سامسونگ تایید کرد گلکسی فولد احتیاج به بهبودهای بیشتری دارد و متخصصان آن باید مطمئن شوند که بهترین تجربه ممکن را در اختیار کاربرانش می گذارند.

همانطور که قبلا خواندید بعضی نقد نویسان مشکلاتی را حین کار با این گوشی 4.6 اینچی (که بعد از باز شدن ابعادش به 7.3 اینچ می رسد) تجربه کردند؛ برای مثال بعضی از وجود نقص در لولای آن خبر دادند و بعضی نیز از شکسته شدن نمایشگر بعد از جدا کردن پوشش محافظ آن خبر دادند.

سامسونگ نیز در واکنش به این خبرها اعلام نمود که سطح محافظتی نمایشگر را تقویت می نماید و دستورالعمل هایی را در رابطه با مراقبت و استفاده از این نمایشگر در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا بهترین بهره را از گوشی تاشوی خود ببرند.

دیجیاتو

منبع: انتخاب

به "گوشی تاشو سامسونگ در آمریکا به بن بست خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی تاشو سامسونگ در آمریکا به بن بست خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید